engelleme seçenekleriyektaa kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


yektaa kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


yektaa kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


blog yazarı 100duracell tavşanı (1114)
242· 4· 2· 0· 4 gün önce
Belki de hayatımızı değiştirecek insanlar sessiz sedasız geçtiler yanımızdan.
Ya da biz sağırdık...
Belki de hayatımızı değiştirecek insanlar sessiz sedasız geçtiler yanımızdan.
Ya da biz sağırdık...
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • zaman

  Üstün cins olduğu için tarif edilemez. İçlemi yoktur. Ancak soyutlamayla ya da benzetmelerle tanım verilebilir. Yapılan tanımlar da eksik kalacaktır.
 • sizde de aynısı oluyor mu denen şeyler

  Bazen aynada kendime bakıp varlığımı hissediyorum ve "yahu ben, benim. Ben nasıl ben alla allaaa... maddi bir varlığım var." Cinsinden cümleler kurup elime koluma dokunuyorum. Sanki ilk defa kendimi keşfetmişim gibi. Böyleee anlatamıyorum ama garip bir varlık hissi... evet bunu varlık hissi olarak ifade edeceğim, öyle bir hissiyata bürünüyorum. Cidden değişik bir his. Sadece bana mı oluyor bimiyorum. Belki de bazen durup kendimin farkına varıyorum. Ya da hastayım kdjdbs
 • 1 yıl sonraki kendine not

  Şu an ya nişanlı ya da yüksek lisanslı olacaksın. Ve şimdi şunu hatırla: attığın her bir adım senin kaderini oluşturacak ve bundan sonraki hayatına büyük yön verecek. Artık çocuk değilsin ve bakkalda hangi çikolatayı alacağına karar vermiyorsun. Kararların hayatını büyük ölçüde etkileyecek. Sonuç olarak hangi kararı almış olursan ol ama seni seven insanı elinden geldiğince üzmemeye çalış, umarım üzmemişsindir.
 • blog sözlük itiraf

  Kendimi bildim bileli kararsız ve her zaman da yanlış olan kararı uygulayan bir bireyimdir. Fakat şunu farkettim ki yıllardır hayatıma kimseyi sokmamakla çok güzel bir karar almışım. İlk defa doğru bir karar vermişim. Aksini görmeden anlayamazdım, teşekkürler :)
 • pek bir şey yok