engelleme seçenekleriwarble kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


warble kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


warble kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


11· 0· 0· 0· 147 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • dj milko günay başaran

  Günay Başaran, sanat dünyasında DJ Milko olarak tanınan, dinamik ve yetenekli bir DJ’dir. 5 Mart 1987’de Haskovo, Bulgaristan’da doğdu. Müzik tutkusu genç yaşta ortaya çıkan Milko, ilk adımlarını kendi organizasyonlarını düzenleyerek ve yerel kulüplerde çalarak attı. Bu deneyimler, DJ’lik yeteneklerini geliştirmesine ve müzik kariyerini ilerletmesine yardımcı oldu.

  Profesyonel bir DJ olarak yükselişi, enerjik performansları ve birbirinden özgün remix ve prodüksiyonlarda adının duyulmasıyla başladı. DJ Milko, elektronik dans müziği ve house müzik türlerine duyulan ilginin artmasıyla birlikte seçtiği parçalar ve mixlerle dans pistlerinde eşsiz bir atmosfer yaratarak dinleyicilerin ilgisini çekmeyi başarmıştır.
  Müzikle dolu bir kariyerin yanı sıra oyunculukla da ilgilenmiş olup, kısa bir oyunculuk eğitimiyle 2015 yılından itibaren çeşitli reklam filmlerinde, dizilerde ve sinema filmlerinde rol almıştır. Kurtlar Vadisi Pusu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Poyraz Karayel, Arka Sokaklar gibi popüler dizilerde ve Ölene Kadar, Oldu mu Şimdi? Hep Yek 4 gibi sinema filmlerinde de rol almıştır.

  DJ Milko, Bulgaristan, Almanya, İstanbul ve Bodrum gibi ulusal ve uluslararası etkinliklerde performans sergileyerek farklı mekanlarda eğlence dünyasının aranan isimlerinden biri haline gelmiştir. Sahne aldığı müzik festivalleri ve etkinlikler sayesinde adını duyurmayı başarmış ve belli bir hayran kitlesi edinmiştir.

  DJ Milko’nun kariyerine ve müziğe olan tutkusu, onu sürekli olarak ileriye taşımakta ve müzik dünyasında kendine güçlü bir yer edinmesini sağlamıştır. Hayranları tarafından sevilen ve takdir edilen bir DJ olarak, onun enerjik mixleri ve yaratıcı müzik tarzı dinleyici kitlesi üzerinde daimî bir etki bırakmaktadır.
 • murat emiroğlu

  Türk iş adamı

  Doğum Tarihi: 01.04.1978

  Doğum Yeri: Bakırköy, İstanbul

  Eğitim: New bulgarian university

  Murat Emiroğlu (01 Nisan 1978; Bakırköy, İstanbul), Türk iş Adamı ve versage holding yönetim kurulu başkanı.

  Kökeni
  “Emiroğulları hakkındaki en eski bilgilerimiz XIV. yüzyılın başlarına kadar gidebiliyor, o da Ordu ve çevresinde bağımsız bir beylik kurarak Trabzon üzerine seferler yapmasıyla başlıyor. Bu tarihten önceki bilgilerimiz ise daha çok kuvvetli varsayımlara dayanıyor, kesin bir delilimiz yok. Emiroğulları’nın Sinop’u yurt tutan Çepnilerden olması büyük bir ihtimal. 1277’de bu şehirde Trabzon Rumlarını mağlup etmelerinden anlaşılıyor ki Selçuklu Devletinin otoritesini tam anlamıyla kuramadığı bu bölgedeki en önemli Türk gücü denizde yapılan bir savaşta (burası da çok önemli çünkü Türkmenler deniz savaşlarında pek başarılı değiller hatta hiç bilmiyorlar bu tür harbi de denilebilir) Komnenosları mağlup eden Çepniler bölgedeki en büyük Türkmen unsuru.” emirogluailesi.com

  İlk yılları
  Çocukluğu İstanbul’da geçen Murat Emiroğlu 01 Nisan 1978 yılında doğdu. Lise öğrenimini İstanbul’da Kadırga endüstiri meslek lisesinde tamamlayan Emiroğlu üniversite eğitimine, daha sonra New Bulgarian Üniversitesi olan İktisadi Ticari İlimler Akademisi’nde devam etti. Murat Emiroğlu evli ve dört çocuk sahibidir.

  Kariyeri
  1994 yılında damla baskıda çalışmaya başladı 2000 yılında kendi şirketini kuran Emiroğlu, ilk yıllarında tekstil ve marka yöneticiliği yaptı. 2010 yılına kadar marka yöneticiliğine devam etti, 2013 yılında versage markasını hayel etti ve versage gıda içve dış ticaret limited şirketini kurdu Versage®, dünyanın en gelişen, trend belirleyen içecek ve yaşam tarzı markalarından biridir. 2018 senesinde Girne Amerikan Üniversitesi’nden ve 2000 yılında da Ege Üniversitesi’nden fahri doktora unvanı aldı. Küçükçekmece kız basketbol kulübü’ nün halen onursal başkanı

  Sahibi olduğu markalar

  Versage
  Börü

  Sektörler

  2013 Enerji içecekleri
  2020 Zetin yağı
  2022 Teknoloji
  2023 Kozmatik
  2023 Tekstil
  2023 Ayakkabı

  Aldığı ödüller

  9. Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreni EVOS ANGELS (En iyi enerji içeceği versage)
  2. Göktürk Dergisi Yılın Enleri Ödül Töreni (En iyi enerji içeceği versage)
 • mehmet şahin

  Youtube dünyasında çok özel videolarıyla ön plana çıkan Fenomen Mehmet Şahin, Youtube’da kısa filmler çekerek ismini duyurdu. Zamanla hem takipçi sayısı hem de videoları artan Şahin, oyunculuk konusunda kendisini geliştirdi. Ayrıca farklı alanlarda da kendisini geliştiren Şahin, Youtube videolarına devam ediyor. Bunun yanı sıra Instagram ve Tiktok’ta da aktif bir şekilde yer alan Şahin’in videoları binlerce kişi tarafından seyrediliyor.

  Genç yaşına rağmen internet dünyasında ismini duyuran Mehmet Şahin, 1 Haziran 1990 tarihinde Adana’da dünyaya geldi. Eğitim hayatına Adana’da başlayan Şahin, ilkokul ve ortaokul eğitimini İsmail Sefa Okulu’nda aldı. Lise Eğitimine Açık Öğretim Şeklinde Devam Ettiİlköğretimi tamamladıktan sonra lise eğitimine açıktan devam eden Şahin, lise eğitimini başarıyla tamamladı. Bir süre sonra Youtube kanalı için kısa filmler çekmeye başladı. Çektiği kısa filmlerin büyük bir kısmında başrolde kendisi yer aldı. Ayrıca oyunculuğa yeteneği olduğunu fark etti ve bu alana yöneldi.

  Ünlü Oyuncu Engin Çağlar’dan Oyunculuk Eğitimi Aldı

  Oyunculuk alanında eğitim almak isteyen Şahin, Yeşilçam’ın ünlü oyuncularından Engin Çağlar’dan eğitim aldı. Engin Çağlar Kültür Merkezi’nde eğitim alarak sanat merkezinden mezun oldu. Böylelikle “Sanatçı” unvanı aldı.

  Sosyal Medyada Kısa Sürede Fenomen Oldu

  Instagram’da aktif bir şekilde faaliyette bulunan Mehmet Şahin, Instagram Reels’e çeşitli videolar çekti. Bu videolar sayesinde kısa sürede sosyal medyada en çok takip edilen isimler arasında yer aldı. Daha sonra Youtube’da yoğun bir şekilde çalışmalarda bulundu. Bunun yanı sıra farklı projeler de geliştirmeye devam ediyor.

  Kamera Şakaları ve Mizansen Röportajlar ile Youtube Dünyasına Giriş Yaptı

  Youtube dünyasına kamera şakaları ve mizansen röportajlar ile giren Mehmet Şahin, çekmiş olduğu videolarla Youtube’da da kendisini göstermeye başladı. Ünlü fenomenin toplamda 600 binden fazla takipçisi bulunmakta olup her videosu milyonlarca kişi tarafından izleniyor. Halihazırda Instagram, Tiktok ve Youtube’da aktif bir şekilde yer almakta ve bu tür platformlarda çok özel videolarını paylaşmaktadır.
 • dj ser-o

  DJ SER-O ( Serdar Er) 24.08.1994 Bingöl / Türkiye doğumlu. Almanya’nın Düsseldorf şehrinde yaşamını sürdüren DJ SER-O kariyerinin 7 yılında. 2022 sezonunda yine her zaman olduğu gibi türkiyede Alanya ( Club Summer Garden , White in White Beach Club) , Didim ( Sensation Club) ve Alaçatı ( Tren - Alaçatı ) turnesindeydi. Almanya’nın en iyi clublerinde her hafta sahne alan DJ SER-O yeni bir single hazırlıyor.

 • anavatan partisi bursa il başkanlığı

  Partinin sembolü bal petekleri ile donatılmış Türkiye haritası ve Bal Arısıdır. ARI çalışkanlığı, PETEK aziz vatanımızın en ücra köşesine kadar mamur hale getirilmesini ifade etmektedir. Programda ülkemizin meseleleri ve bunların çözümü için neler düşündüğümüz kısa, açık ve özlü bir şekilde ifade edilmiştir. Gayemiz bu program etrafında birleşmeyi sağlayarak, yepyeni, kavgasız, Türkiye'yi ileri ve modern bir ülke haline getirecek bir siyasî tablo oluşturmaktır. Anavatan Partisi Milliyetçi, muhafazakâr, sosyal adaletçi ve rekabete dayalı serbest Pazar ekonomisini esas alan bir siyasî partidir. Bunun için daha önceki siyasî eğilimleri ne olursa olsun programa inananları birliğe ve beraberliğe davet ediyoruz. Burası bir hizmet kapısıdır. Milletimize en iyi şekilde hizmet edebileceğimize inanıyor, yüce Allah'ın gayretlerimizde bize yardımcı olmasını diliyoruz.

  Anavatan partisi bursa il başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI
 • aslı özer

  1988 senesinde Ankara’da doğdu.

  Müziğe 6 yaşında piyano eğitimi ile başladı. Uzun yıllar klasik batı müziği eğitimi aldıktan sonra caz teori ve kompozisyon eğitimi alarak beste ve aranjmanlar yapmaya başladı.

  2014'te grubu Cazzip Project ile IKSV Genc Caz yarışmasını kazanmis yine ayni ekip ile 2018'de ilk albümleri Stories'i yayınlamıştır. Türkiye'nin önde gelen birçok caz festivali ve uluslararasi sahnede performanslarini sergileme imkani bulmustur.

  Müziğe olan tutkusunu profesyonel olarak gerçekleştirmek istese de ailesinin deyimiyle “elle tutulur bir mesleği olsun” diye eğitimini Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde tamamlar. Para biriktirip yurtdışında müzik okumak amacıyla mezun olur olmaz iş aramaya başlar ve 2010 senesinde global bir şirkette işe girer. “En fazla 3 sene çalışırım dediği iş yerinde yaklaşik 12 senesini geçirir. Kapitalist sistemin içinde kendini kaybolmus hissetse de müzikten vazgeçmez ve müzisyenliği kurumsal hayatıyla parallel götürmeye karar verir. Yaklaşık 7 sene bu şekilde çalışmış bu süreçte de 1 albüm ve 3 single çıkarmıştır.

  “Sonunda kendimle yeniden bağlantımı kurabildim” dedigi 2020 senesinde, çok büyük korkular ve endişelerle bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine artık sarılma kararı alır.
  Daha çok vokalleriyle one çıkacağı yeni projesine odaklanir. Tüm beste, prodüksiyon ve aranjmanlarını kendi yaptığı ilk solo projesini 2021 sonunda tamamlar ve kurumsal hayata veda eder.

  Aslı, yaşadığı bir dizi olay ve duygudan ilhamla tamamladığı, elektronik/art rock türündeki yeni projesini #Kendinol mottosuyla 2022 itibariyle dinleyicilerle buluşturmayı hedefliyor.
 • cansın ertekin

  30 Haziran 2001'de İstanbul'un Maltepe ilçesinde dünyaya gelen Cansın Ertekin, ailesinin aynı yıl İstanbul'dan ayrılıp Antalya'ya taşınmasıyla beraber ilköğretimini Başarı Kolejinde, ortaokul eğitimini Bahçeşehir Kolejinde tamamlamıştır. Liseyi Bahçeşehir Anadolu Lisesinde okuyan Cansın Ertekin, bu dönemde robotik alanına duyduğu ilgiyle okul takımına girmiştir.  First Lego League yarışmasında takımın gelişmesinde aktif rol alan Cansın Ertekin ikinci yıl aynı takımla ödül almıştır. Ailesinin, "Sevdiği işi yapsın." düşüncesiyle hediye aldıkları drone ile havadan çekim yapmaya başlayan Cansın Ertekin, geçmiş yıllarda edindiği video düzenleme ve kamera kullanımı tecrübelerini drone pilotluğu ile birleştirip lise yıllarında bu işlere kendisini fazlaca kaptırmıştır. Drone kullanımına hakim olduktan sonra ajanslarla ve büyük otellerle çalışmaya başlamıştır.  Üniversite sınavı yılında işlerden uzaklaşmayıp, derslerle işleri bir arada devam ettirmiştir. Üniversite sınavı sonrasında Bahçeşehir Üniversitesine "Apply BAU" bursu ve Bahçeşehir Lisesinden geçiş bursu ile toplam 80 burslu olarak yerleşmiştir. Bahçeşehir Üniversitesinde Sinema Televizyon bölümünde bir yıl geçirdikten sonra Yeni Medya bölümüne yatay geçiş yapmıştır. Cansın "Gitmelisin" isimli ilk girişimini 18 yaşındayken kurmuş, 5 farklı ilde 70'ten fazla işletmeyle anlaşmış ve Gitmelisin kullanıcılarına bu işletmelerde indirimler sağlamıştır. "Gitmelisin" girişimi Covid-19 pandemisinin getirdiği şartlarda işletmelerin kapanması sonucunda 2020 yılında son bulmuştur.  10 Eylül 2020 tarihinde Umut Selbaş'tan gelen bir mesaj üzerine bir toplantı yapılmış, ardından "Jobsangel" projesine başlama kararı alınmıştır. Jobsangel projesi 23 Şubat 2021 tarihinde kullanıcılara sunulmuş olup, beklenenin çok üzerinde ilgi görmüştür. Jobsangel'a ücretli üyelik modülü getirilmesiyle beraber 18 Mayıs 2021 tarihinde Cansın ve Umut ilk ortak şirketlerini kurmuştur.  2022 yılında Bahçeşehir Üniversitesinde Yeni Medya bölümünde eğitimine devam ederken Nişantaşı Üniversitesinde Acun Medya Akademi'ye kayıt olup İleri Televizyonculuk-Kurgu eğitimi almaya başlamıştır. Cansın ve Umut'un ortak şirketleri her geçen gün büyümekte ve geliştirdikleri projelerle insanların hayatlarına katkı sağlamaya devam etmektedir.
 • kenan dzhavadov

  Kenan Dzhavadov 2 Aralık 1991'de Rusya'nın Yekaterinburg adlı şehirlerinden birinde doğdu. Kenan çocukluk dönemlerinden beri müziğe düşün ve yaratıcı bir insandı. Hayatının 15 senelik kısmını binicilik sporlarına ve kuaförlüğe adayan Kenan Dzhavadov aynı zamanda başarılı sporcu ve iş adamıdır. 2019 senesinde ilk şarkısını yayınlamasının ardından 2020 Aralık'ta ise ilk solo albümünü müzikseverlerle buluşturdu. 15 Aralık 2021'de Free Life adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturan Kenan Dzhavadov bu şarkıyla beraber Türkiye ve Rusya'da büyük bir çıkış yakaladı.

 • derviş ipek

  17 Aralık 1990 İskenderun’da hayata merhaba dedi. 2 yaşlarında ailesiyle beraber Almanya Hannover’e yerleşti.

  Avrupa’da almış olduğu eğitimin akabinde bir otomobil şirketinde çalışmaya başladı. Emek verme hayatındaki başarı göstermiş yükselişinden sonrasında kendi işyerini açarak tecim hayatına atıldı.

  2014’te Almanya Lüneburg’ta düzenlenen hoşluk müsabakasına katılarak eyalet hoşu seçildi. 2014 senesinde Blogger oldu.

  2019 senesinde tanışma fırsatı bulmuş olduğu kelamı ve müziği Pop müzisyen Emre Kaya’ya ilişkin ‘Beyaz’ adlı birinci çalışmasını müzikseverlerle buluşturdu. Birebir yıl kendi imzasını taşıyan ‘Alev Alev’ adlı ikinci çalışmasını yayınladı.

  2021’de kelamı Ferhat Yaşrin’e, müziği ve aranjesi Esad Fidan’a ilişkin içinde Latin özleri barındıran ‘Nirvana’ adlı üçüncü müziğini dinleyici ile buluşturdu.

  Sanatçı, Türkçe haricinde üst seviyede Almanca ve Arapça konuşuyor.
 • yasin hacıoğlu

  13.07.1988 Belgrad doğumlu olan Yasin Hacıoğlu, 2002 senesinde Türkiye'ye gelerek Çanakkale nufusuna geçmiştir. Annesi Bahrija Hadzic, Babası Joseph(Yusuf) Hadzic'tir. Afrika'da Kenya bölgesinde altın madenciliği sektörünün öncülerinden Hacioglugoldmining'in icra kurulu başkanlığını yapmaktadır. Birçok haber portalları ve canlı yayınlarda yaptığı isabetli yorumlar ile kendinden söz ettirmektedir.  CAMBRİDGE ÜNİVERSİTESİNDE EKONOMİ BÖLÜMÜNDE EĞİTİM GÖRDÜ  Hem lise hem de üniversite eğitiminden geçen Yasin Hacıoğlu, lisenin son 2 senesini Robert Collage’de tamamladı. Ardından Cambridge Üniversitesi Ekonomi Bölümüne girmiş ve burada ekonomi alanında lisans eğitimi gördü. Daha sonra Westminster Üniversitesi'nde yüksek lisans yaparak lisans üstü eğitimini de bitirdi. Kariyer hayatını şekillendirmeye başlayan Hacıoğlu, Hrd Antwerp Diamond of Greyder uzmanlığını da da aldı.  Eğitimini tamamlayan Yasin Hacıoğlu, kariyer hayatında yer edinecek adımlar attı. 1986 yılında Sırbistan’da Alexander Hadzic tarafından kurulan LND Hacioglugoldmining şirketine giren Hacıoğlu, halihazırda şirketin İcra Kurulu Başkanlığını yapıyor.  2011 yılından beri firmada faaliyetlerini sürdüren Hacıoğlu, şirketin önemli başarılar elde etmesine katkıda bulundu. Şirketin 2018/2019 World Economic Forum Uluslararası Afrika Madencilik Ödülünü kazanmasına öncülük Hacıoğlu, çalışmalarını şirket çatısı altında sürdürüyor.  BAŞARILI GRAM ALTIN ANALİZLERİNDE BULUNDU  Gram altın analizlerinde de bulunan Yasin Hacıoğlu, başarılı analizleriyle ilgi odağı haline geldi. Gram altın 297 TL iken 420-440 ve ardından 505 ve 550 bantlarını doğru tahmin eden Hacıoğlu; A Haber, Apara, CNN, Bloomberg gibi haber portalları ve çeşitli canlı yayınlarda isabetli altın yorumları yaptı ve adından söz ettirdi.  ÖZEL HAYATI  Bir dönem Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki ile adı aşk dedikodularına karışan Hacıoğlu Ünlü şarkıcı ile kendi özel uçağında yakalanmışlardı.