engelleme seçeneklerisiyah şapka kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


siyah şapka kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


siyah şapka kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


46· 0· 0· 0· 1581 gün önce
Hayat karşısında, belki daha minicik sayılabilecek oyunlar bunlar, kendime durum bildirimi yaparken kullandığım tek kelimelik cümle.
Hayat karşısında, belki daha minicik sayılabilecek oyunlar bunlar, kendime durum bildirimi yaparken kullandığım tek kelimelik cümle.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
  • random gülme

    Klavyede harflere düşünmeden basamadığım için defalarca denediğim halde bir türlü beceremediğim gülme şekli. En fazla h ve a harfine bir sürü basarak "çok güldüm" diyebiliyorum. *
  • fark edilmemek

    Bazen çok üzerken bazen çok işime gelen durumdur. Gülen yüzüme karşılık beklediğim ortamda fark edilmezsem üzülürüm elbette. Ama bulunmak zorunda olduğum bir topluluk var mesela, ben onlar yok gibi davranıyorum onlar da beni fark etmiyor (gibi yapıyorlar bence), çok başarılıyız hiç zorlanmıyoruz. *
  • agnodice

    Atinalı kadın hekim. Zamanın yasaları yasakladığı için erkek kılığında hekimlik yapmış. Önce erkek olarak kadınlara müdahele ettiği için sonra gerçek anlaşılınca kadın olarak tıp okuluna gittiği için yargılanmış. İki suçun da cezası ölümmüş fakat tedavi ettiği kadınlar ayaklanarak agnodice'i kurtarmış. O günden beri "adalet namustan önce gelir." söylemiyle özdeşleşmiş bir şahıs.