engelleme seçeneklerinur1zcan kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


nur1zcan kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


nur1zcan kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


50· 11· 4· 2· bugün
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • kargo paketi açmak

  yurtdışından kargo beklemek çok heyecanlı
  eğer yurtdışı kargo gönderimi, alımı yapıyorsanız kargolaması iyi bir şirket ile yapın. paketleme doğru yapılmazsa kırık, dökük gelmesi muhtemel.
 • evden eve nakliyat

  nakliyat sektörü artık inanılmaz gelişti. gardrobundaki gömlekleri pantolonları dahi mini gardrobu getirip askıları ile asıp kırıştırmadan nakliye edip yeni evde dolaba yerleştiriyorlar. uluslarası nakliyat şirketleri suudi arabistan, ingiltere, avursturya gibi ülkelere evden eve nakliyat hizmeti veriyorlar. konforlu ve güzel bir hizmet. burada olup da ingiltere'de ayrılamayacağım çoğu eşyamı taşıdım diyebilirim.
  2021 – 2022 ingiltere eşya taşıma fiyat aralığı şöyle diyebilirim;
  5-10 m3 ev taşıma fiyatları 1.250 € 1.550 €
  15-20 m3 ev taşıma fiyatları 1.500 € 2.250€
  25-30 m3 ev taşıma fiyatları 2.500 € 3.500 €
  3 ay ücretsiz depolama desteği
 • sabo

  Sabo terlikler ayağı çevreleyen bir yapıya sahip olup, oturmadan uzun süre çalışan kişiler ve meslek grupları için en ideal seçeneklerden birisidir. Sağlıkçı terliği olarak görülen bu terlikler, bireyin ayak sağlığını ön planda tutar.
  bkz: sabo
 • tente

  urla tente olarak güzel ilçemiz de ve bağlı mahalle ve semtlerine gölgelik uygulamaları imalatı ve montajı gerçekleştirmekteyiz. urla pergola sistemlerinin yoğun olarak ihtiyaç duyulduğu bir ilçemizdir. özellikle yaz ayları mekanlara gölgelik ve serinlik sağlamak maksatı ile kullanılan sistemlerdir bir çok cafe , bar, restoran ve turistik işletmenin yanı sıra yazlıklarının keyfini sürmek isteyen yazlık sahipleri tarafında da ilgi görmektedir. villa için pergola uygulamaları ise genel olarak teras, ve veranda üstünü kapatmak maksatı ile kullanılmaktır.

  https://urlatente.com