engelleme seçenekleriherhangy kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


herhangy kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


herhangy kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


34· 0· 0· 0· 34 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • festival

  Genellikle yerel bir topluluk tarafından belirlenmiş ve geleneksel olmuş gün ve tarihlerde kutlanan, yapıldığı yörenin imgesi hâline gelmiş etkinlikler bütünüdür. festival kelimesi latince festa kelimesinden gelir. ilk kez 1200'lü yılların başında kullanıma girmiş ve yerleşmiştir. festivaller genelde doyasıya yemeklerin yendiği, çevrenin en güzel şekilde süslenip, temizlendiği olgulardır.
 • kızım gibi kokuyorsun

  Nisan'da vizyona girmesi beklenen sinema filmidir.

  Clemence Verniau, Çağlar Ertuğrul ve Yılşen Özdemir’in başrollerini paylaştığı ve ‘Vicdan Aağacı’ ile ‘Mor Ufuklar’ filmlerinin yönetmeni Olgun Özdemir’in yönetmenliği üstlendiği “Kızım Gibi Kokuyorsun” filminin ilk teaser’ı yayına girdi!

  Türkiye, ABD ve Fransa ortak yapımı olan 'Kızım Gibi Kokuyorsun', Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın desteğiyle çekildi. Clemence Verniau, Çağlar Ertuğrul, Yılşen Özdemir, Şerif Sezer, Esin Civangil, Tolga Güleç, Deniz Arna, Muhammed Cangören ve Fehmi Karaaslan'ın başrollerini paylaştığı film, Nisan'da gösterime girecek.

  Film hakkında biraz daha ayrıntılı bilgi >> https://www.imdb.com/title/tt10086502/
 • canlı heykel

  canlı heykeller, son dönemlerde popülaritesi giderek artan görsel etkinlik çeşididir. uzman makyözler tarafından uygulanan özel boya teknikleri ile vücut boyaması işlemi yapılarak, parti ve organizasyonlarda gerekli yerini alırlar.

  Canlı heykel