engelleme seçenekleriherhangy kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


herhangy kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


herhangy kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


47· 0· 0· 0· 40 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • doğal kozmetik

  Doğal kozmetik temelinde kullanılan ürünlerin doğal bileşene sahip olması yatar. Doğal ya da organik kozmetik ürünlerinin bileşenlerin yüksek oranda olması doğal ya da organik olması önemlidir. Bunun için bileşenlerin doğal ya da organik testlerden geçmesi ve doğal ürün/organik ürün sertifikası alması gereklidir. Ancak bu sertifikaya sahip bileşenler ile oluşturulan formüller için gerçek doğal kozmetik kavramından bahsetmek mümkündür.

  kaynak ► doğal kozmetik markası
 • dijital dönüşüm

  Kuruluşların fiziksel mağazasını destekleyerek ürünlerini veya hizmetlerini internete taşıması süreci dijital dönüşümdür. Çeşitli giysiler satan bir mağazanın mobil uygulama veya web sitesi yaptırarak her yerden sipariş alması buna örnek olarak verilebilir. Yapılan araştırmalarda da bi sürü firma dijitale yönelerek gelirlerinin arttığını belirtiyor.

  Kaynak: dijital dönüşüm
 • hakiki deri

  Bir ürünü satın aldırmaya teşvik eden özelliktir. Çoğu hakiki değildir. Hakiki deriler, üzerinden yıllar geçse de kolay kolay eskiyip yıpranmaz. asla düz bir forma sahip değildir. Tıpkı insan cildi gibi, dokulu bir yüzeyi vardır. Yani her sakallıya dede dememek lazım.

  kaynak: https://bit.ly/2GFlYYx