engelleme seçeneklerihascak kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


hascak kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


hascak kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


17· 3· 2· 0· 3 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • bugünkü blog yazım

  IPTV Forum
  IPTV forum, binlerce ulusal ve uluslararası yayını izleyebileceğiniz televizyon programcılığının internet protokolü ile iletilmesini sağlayan IPTV sistemiyle ilgili çeşitli konu başlıklarında paylaşımların yapıldığı, ücretli ya da ücretsiz IPTV sistemleriyle ilgili görüş alışverişine imkan sağlayan bir forum sitesidir.
  Türkiye’de hizmet veren Turkcell TV+, Tivibu, Vodafone TV gibi bilindik TV yayın platformları da aslında birer IPTV hizmetidir. Ancak IPTV denince akla bu platformlardan ziyade, daha geniş ve ekonomik yayınlara sahip az bilindik ama yaygın kullanılan farklı IPTV’ler gelmektedir. Bu IPTV’ler genellikle maç yayınları için kullanılsa da Netflix, Blu TV gibi platformlarda yer alan yayınları da içerir.
  IPTV için pek çok farklı hizmet sağlayıcı bulunmaktadır. Bu hizmet sağlayıcıları farklı kalitede IPTV hizmetleri sunarlar. Kimi IPTV’lerde düşük internet hızlarında dahi kaliteli ve donmadan bir yayın deneyimi yaşasanız da, kimilerinde yüksek hızlarda dahi doğru düzgün yayın izleyemezsiniz. Burada belirleyici olan sunucu performansı ve kapasitesidir.
  Farklı fiyatlarda ve seçeneklerde IPTV’ler satılmaktadır. En doğru seçeneği bulabilmek için mutlaka daha önce kullanım sağlamış kullanıcılardan görüş alarak tercih yapmak doğru bir seçenek olacaktır. IPTV forum, işte tam bu noktada sizlerin yardımına koşan bir platformdur.
  Ücretsiz IPTV Forum
  IPTV’ler her zaman ücret ödeyerek sahip olacağınız bir internet yayını değildir. Pek çok ücretsiz IPTV seçeneği de bulabilirsiniz. Ücretsiz IPTV forum üzerinden bu ücretsiz yayınların birçoğunu öğrenebilir, istediğiniz türden yayınları kolayca izlemek için yönergeler bulabilirsiniz. Her gün güncellenen yerli ve yabancı IPTV’lerin yer aldığı forum sitesine, IPTV ile ilgilenen herkesin göz gezdirmesi ve üyelik açarak destek alıp, vermesi oldukça faydalı olacaktır.
  Sadece yayınlarla ilgili paylaşımlar olmayan sitede, aynı zamanda IPTV kullanımına olanak sağlayan cihazlar, televizyonlar, şifreleme sistemleri, IPTV eğitim araçları gibi farklı alanlarda paylaşımlar ve çok değerli bilgiler de yer almaktadır.
  Daha detaylı bilgi ve foruma üye olmak için https://freeiptvforum.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 • bugünkü blog yazım

  Bayilik Veren Firmalar
  Bayilik veren firmalar doğru bir şekilde analiz edildiğinde, iş kurmanın en kolay yollarından birisi haline gelebilir. Birçok firma ağını büyütmek için bayilikler vermekte ve daha sonrasında da destek sağlamaktadır. Böylece ulusal çapta çok büyük firmaların kalitesini işinize yansıtabilir ve böylece çok daha yüksek gelirler elde edebilirsiniz.
  Bayilik konusunda bilinmesi gereken önemli detaylar vardır. Bazı firmalar bir takım şartların yerine getirilmesinin yanında, ekstradan bayilik ücreti talep etmektedir. Bazıları ise şartların sağlanmasının dışında herhangi bir ücret talep etmektedir. Bundan dolayı seçim yaparken, şartların ve bayilik ücretinin detaylı olarak incelenmesi son derece önemlidir. Günümüzde ücretsiz bayilik veren firmalar, çok daha fazla tercih edilmektedir. Ancak ücretlilerin de kendi içinde farklı avantajları olduğunun bilinmesi gerekir.
  Bayilik Veren Firmalar ve Avantajları
  Bayilik veren firmalar, hazır bir konsepte sahip olmanızı sağlar. Firmalar, mağazaların nasıl dekore edilmesi gerektiğinden ürünlerin nasıl yerleştirilmesini gerektiğine kadar birçok konuda destek verir. Bunların dışında farklı eğitimler de verir. Böylece alınan bayiliğin başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam etmesinde etkin bir şekilde rol oynarlar.
  Büyük firmalardan alınan bayiliklerin en önemli avantajlarından birisi, bilinirlik ve güvenirliktir. İlk defa iş kuracaksanız, insanların size bakışı şüpheli olabilir. Ürünlerinizin ne kadar kaliteli olduğu konusuna şüpheli bir şekilde yaklaşmaları söz konusu olacaktır. Ancak büyük bir firmadan bayilik almanız durumunda bu önyargıları kolay bir şekilde yıkabilirsiniz. Çünkü söz konusu büyük firmanın veya markanın tanınıyor olması, sizin ekstra çaba harcamadan insanların güvenini kazanmanızı sağlayacaktır.
  Bayilik veren firmalar arasından seçim yaparken bu hususlar hakkında net bilgi sahibi olmanız son derece önemlidir. Bunun için https://www.guncelisfikirleri.com/ adresini ziyaret edebilir ve burada yer alan makalelerden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
 • bugünkü blog yazım

  Hediyelik Ürünler
  Hediyelik ürünler; sevdiklerinize, arkadaşlarınıza ve dostlarınıza hediye olarak verebileceğiniz ürünler olarak ifade edilebilir. Bu ürünler, alışılmışın dışında olup, genellikle görenleri şaşırtmalıdır. Klasik hediyelerden farklı olması, oluşturduğu etkinin daha fazla olmasına neden olur.
  Bilindiği insanlar sadece sevdiklerine ve değer verdiklerine hediyeler alırlar. Bu hediyelerin de çok özel olmasını, karşıdaki insanı mutlu etmesini ve sevindirmesini isterler. Hediyeyi alan kişinin mutlaka kendisini çok özel hissetmesi, temel amaçtır. Böylece karşıdaki kişi tarafından kendisine ne kadar fazla değer verildiği çok daha net bir şekilde anlaşılacaktır.
  Hediyelik Ürünler Nelerdir?
  Günümüzde hediye denildiği zaman insanların aklına kısa süre içinde birçok seçenek gelir. Ancak bunlardan sadece bir kısmının özel olduğunu söylemek gerekir. Diğerlerinin ise klasik hediye olması, hediye verilen kişide küçük bir kırıklığa neden olabilir. Çünkü bu tür bir hediye seçimi, bir anlamda özensizliği işaret edebilir. Bütün bunlar dikkate alındığında hediyelik ürünler tanımlamasının dikkatli bir şekilde yapılması gerekir.
  İnsanlara verilecek hediyelere eklenecek çok küçük detaylar, verilen ürünün çok daha özel hale gelmesine neden olacaktır. Örneğin, alınacak bir masa saatinin arkasına o kişinin güzel bir fotoğrafının eklenmesi, bahsedilen ürünün sadece o kişiye özel olmasını sağlayacaktır. Ya da iş yerindeki masasına özel bir takvim yaptırılması, yine gösterilen özeni ve verilen değeri net bir şekilde yansıtacaktır. Bu bağlamda klasik olan seçeneklerin dışına çıkılmasının, insanları mutlu eden bir husus olduğu ifade edilebilir.
  Hediyelik ürünler, doğru detaylar eklendiğinde beklentileri rahatlıkla karşılar. Sitemizdeki ürünleri incelediğinizde, ne demek istediğimizi çok daha net bir şekilde anlayacaksınız. Çok sayıda seçenek olmasından dolayı kendi zevkinize uygun olan seçenekleri rahatlıkla bulabilir ve bunları kısa sürede satın alarak, istediğiniz adrese gönderebilirsiniz.
  Detaylı bilgi almak ve birbirinden özel hediyeleri keşfedip sipariş vermek için https://www.askahediye.com sitesini güvenle ziyaret edebilirsiniz.
 • eminotillo

  galata'da bir derici dükkanının ismi. emin kavun* isimli tasarımcıya ait. kendisi deriden çok değerli tasarımlar ortaya çıkarıyor. hem benzersiz, hem de estetik pek çok çalışması var. mekanı da bir o kadar güzel. yolunuz düşerse göz atmanızı öneririm.