engelleme seçenekleri


Warning: Undefined variable $mesaj_engelkontrol in /home/iltekin/domains/blogsozluk.com/_inc/biri/engel.php on line 61
/>
ahde vefa kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.

Warning: Undefined variable $entry_engelkontrol in /home/iltekin/domains/blogsozluk.com/_inc/biri/engel.php on line 64
/>
ahde vefa kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.

Warning: Undefined variable $baslik_engelkontrol in /home/iltekin/domains/blogsozluk.com/_inc/biri/engel.php on line 67
/>
ahde vefa kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


222· 0· 0· 0· 411 gün önce
bazı konular insanın kendisiyle kendisi arasında kalmalı.
bazı konular insanın kendisiyle kendisi arasında kalmalı.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • sabah olmadan

  büyüdükçe güllü'nün sesinin gerçekten güzel olduğunu farketmek çok ilginç. bundan birkaç yıl önce kafamı dağıtmak için güllü'nün 'oyuncak gibi' albümünü baştan sona dinlediğimi kimseye söyleyemezdim. gerçekten harika bir albümmüş.
 • mesajlaşılan erkeğin bir anda mesajlaşmayı kesmesi

  bir iki görüşmeden sonra sex olmadıysa olabilir çünkü kendisi çakaldır. madem hesabı ödüyorum karşılığını da alayım diye düşünüyordur.(denk geldiğim çakallardan yola çıkarak söyledim)
  kız arkadaşın bir buluşmada kullandığı her şeyin( oje,saç,makyaj,iç giyim,parfüm,vücut spreyi vb.)ne kadar pahalı olduğunu düşünemez. tüm yatırımımı bakımıma yapıyorum desem yeridir.

  açıkçası bir erkekle görüşeceksem ve hoşlanıyorsam süslenmek için kullandığım ürünler 1000 tl'yi geçiyordur ve bu görseli elde etmek için de erkek şahsın uğraşması lazım. işte bu uğraşmayanlar mesajlaşmayı ve aramayı kesenler oluyor.(çünkü hemen elde etmek istiyor) tabi sonra yine bi tıklarlar kapıyı belki verir diye:) kız da erkek aramadı ya bi süre ya da mesajlarına dönmedi falan, off ego yapar ama bunu aşk sanır. sonuçta kazanan çakal şahıs olur ve bu şekilde kız şahsı kullanır. git gel yapar. canı istediği zaman yazar. kız şahıs da bu taktikle sıkışır kalır.

  edit : kız şahsa öneri---- yazdığı zaman cevap vermeyin ararsa da açmayın. 3. mesajdan sonra aynen şunu yazın ' lan bi siktir git seninle mi uğraşacağım göt ' deyin. ama engellemeyin çünkü tekrar yazacak. özür dileyecek. ondan sonrasına siz karar verin
 • sivilce yapan güneş kremleri

  arkadaşlar kullanıp da cildinizde sivilce,tıkanıklık vb. sorunlar yaratan güneş kremlerini yazar mısınız?
  benimki:
  nivea sun (koruma&nem) 50+ yazan mavi kutulu sarı kapaklı güneş kremidir. cildim zaten beyaz ve hassas mecburen kullanmam gerekiyordu ama çok pahalı oldukları için daha uygun olan niveanın kremini alayım dedim (ki kendisi de 170 tl idi aldığımda) .
  yaklaşık 2 haftadır cildim tarla gibi ve alnımda bildiğiniz yeni bi ülke kuran dağ parçası oluştu.
  bu kremi ise ekimden beri kullanıyorum tabi artık kullanmıyorum.
 • mobiclub

  mobiclub ile ilgili bilgi almak istiyorum. Sadece Türktelekom operatörüne özgü mü yoksa diğer operatörlerde de bu uygulama her ne ise yanlışlıkla üye olunuyor mu?
 • diary of ahde vefa

  hi guys i am listening - urge overkill-girl,you'll be a woman soon- while writing here. in sight i have no problem yes i am sitting in my bed and studying an exam which i am going to take 2 months later.

  wait a minute..my days goes too fast nowadays. haha i have to remember which event is first or which one is second etc. i even can't remember the sequence of the events. but why my friends? of course it is because of my inner world. it changed a lot. for instance 2 months ago, i was thinking my mother loves me. guess what? she didn't love me from the beginning. besides she is the reason why my father and my sister don't love me, don't listen my words or or don't take me seriously. yes, think a while about this awkward situation.i thought she is the most compassionate one to me for a long time, i trusted her every minute of my life, didn't want to accept her faults to others,i said all my secrets to her , i asked her help for any reason of family.but she? she was and is trying to keep using my father and my sister to control me. i want to say her in face ' hey dillhole, what's up? you can't control me anymore, does it hurt you? i don't call you like in the former times, are you sad? i don't listen and resent you while you are talking behind your husband's back, how are you mom? ohh sorry you haven't got anybody for talking behind your husband.. and you don't have anybody to ask how you should behave the one's who hurt you. in fact you deserved all the bad behaviours and i got they were right to treat you like that.

  anyway i forgot which event is first, which is second etc. because of this awareness.
 • diary of ahde vefa

  am i ok? no i am not.
  am i bad? no i am not.
  do i wanna connect or meet some people? no i don't
  do i wanna be all alone? no i don't.
  do i wanna sleep ? yes but while i am sitting.
  do i wanna watch movie? yes but while i am trying to sleep.
 • makyaj yapmayan kadın

  yapıyordum ta ki bir makyöz bana makyaj yapıp beni makyajdan soğutana kadar yani 2 ay öncesine kadar.kendimi hiç bu kadar çirkin, sinsi,yılan, çıyan gibi görmemiştim. yine de sağolsun sayesinde aslında güzel olduğumu ve güzel makyaj yaptığımı anladım. tekrar başlarım umarım en kısa sürede.

  edit : artık bb bile süremiyorum.
 • pek bir şey yok