spotify 2017 istatistikleri

  • Bence güzel olmuş. Kendi müzik zevkini tanımlayamayanlar için ideal. Ben müzik zevkimi tanımladığım için hoşuma giden tarafı yılda kaç dakika müzik dinlediğim istatiği olmuş ben spotifyı kullanmaya başlayalı 2 ay oldu ve 16.578 dakika müzik dinlemişim. Yani kısacası istatistik fikri güzel
  • belli ki kimsenin ilgisini çekmemiş olan istatistikler.
  • Spotify başlığında crazydiamond sayesinde öğrendiğim müthiş bir çalışma, yeri gelmişken kendisine tekrar teşekkür ederim.
    Mayıs sonunda üye olduğumu düşünürsek yedi ayda 28.791 dakika müzik dinlemişim. Gün boyunca kulaklıklarımı çok acil bir şey olmadıkça çıkartmadığımı göz önünde bulundurunca gayet makul bir süre.
    Bu arada siz de buradan kaç dakika müzik dinlediğinizi, favori sanatçı, şarkılarınızı ve müzik türünüzü öğrenebilirsiniz.
  • Biraz önce kontrol ettim ve istatistikler doğruysa 2017 mart ayında katılmama rağmen 33.654 dakika boyunca müzik dinlemişim. Artık ne kadar asosyal olduğum istatistiksel olarak tescillenmiş oldu.

    Not: elimde 1 adet spotify premium üyeliği var. Şu aile muhabbetinden ötürü. İsteyene ücretsiz verebilirim. Mesaj yeterlidir.