düşün ki o bunu okuyor

478 entry daha

 • ben senin ananı avradnı... neyse sustum
 • bir gün yoldan geçtim, seni gördüm hayatsız ve mide baktım bu kollarına.
  beni öpeceksin sanıyordum ama sen beni geçtin, hiç gülmedin, hiç bakmadın.
  ben bunu uzun zaman önce aldattım, bıraktım, terkettim ama ben yine seni çok sevdim.
  ben, sen yoldan giderken ben yine arkandan bakıyordum, dedim belki bu bana geri döner.
  sen mi? bil ki sen geri dönmedin, beni yıktın,? beni kadere duymadın hiç...

  Lanet olsun bu hayat lanet olsun bu sevda
  Seni çok sevmiştim, sen neden bena böyle yaptın
  Hayatım..hayatım... hayatım leyla!

  leyla?
 • Bu entry'ler bize girmesin de!
 • Aldığın nefese aşıktım senin. Yanımda nefes almanla büyüledin beni. Yan bakışlarınla. Aahh ah. Ne çok zormuş geride kalan olmak. Senin gölgenin bile olduğu yerlerde bulunmak, dokunmak. Çok zor sevmişliğim. Çok zor. Anılarla yaşamak çok zor. Her gün senin geçtiğin yollardan geçmek. Hala seni arıyor gözlerim. Çıkıp geleceksin gibi. Hiçbir şey olmamış gibi olacağız. Ben yine çok seveceğim. Hadi gel sevmişliğim. Çık gel. Sensiz eksiğim. Yokum. Hani bende kendini görmek istiyordun? Tüm hücrelerimle senim. Ben senim evet. Bendeki seni senin de görmeni istiyorum. Hadi gel. Nolursun. Bak oturduğun yerdeyim. Baktığın pencereden bakıyorum. Böyle mi baktı diye bakıyorum her yere her şeye. Gel nolursun. Benim kadar seven olacak mı seni. Keşke olsa. Ama beni unutma tamam mı? Hiçbir şey yapmadan 'ben' olmuştu dersin. Hafif bi gülümsemeyle an beni. Özlüyorum. Yapamıyorum. Gel sevmişliğim lütfen gel.
 • Hastaymışsın. Biraz daha tükenmem için bir sebep daha.
 • yaw çok seviyozda anlatamıyoz halla halla!!11!1
 • hele bi okulum bitsin, sonra
 • Şanslıyım ki buraya yazmama grk yok :)
  (Umarım linç yemem :D)
 • Yaptığın onca hataya rağmen ki bu bir ailenin dağılmasına sebebiyet verdi, sana anlam veremediğim bir merhamet duyuyorum. Her ne kadar sert görüntünden taviz vermemeye çalışsan da, içindeki o yıkılmışlığı görebiliyorum. Belli ki şu sıralar aramızdaki o saçma sapan ilişkinin bozulduğunu da kabullendin. Artık beni kaybettiğini. Eğer bütün bu olanlardan önce bizi kabullenebilseydin, sevebilseydin tam manasıyla, bütün bunlara hiç sebep kalmazdı belki, geçti artık.

  Bir duvar vardı aramızda bugüne kadar. Hiç yaklaşamadık birbirimize. Gösteremedik bugün tam manasıyla yıkılan sevgimizi. Dertleşemedik mesela seninle şöyle bir oturup. Paylaşamadık hislerimizi, düşüncelerimizi birbirimizle. En azından önem verseydin düşüncelerime biraz. Az biraz. Yıllarca kafamın içinde seninle tartıştım durdum. Öyle ki tartışmalar bittiğinde şakaklarım zonklardı. Sana karşı olan hislerim o kadar karmaşıktı ki, şimdilerde bir merhametim var sana karşı bir de öfke. Ama ağır basan öfke. Ne kadar uzak olursak olalım. Artık yakın olamayacağımızın farkındayım şimdilerde.

  İstemediğin evlatlar, istemediğin bir aile.
  Sana saylafarca yazdım bugüne kadar. Boktan yazılar, okunacak türden değil. Kusmak gibi kağıda. Ama ne o kağıtlarda yazanlar, ne de yukardaki üç beş ayrıntı. Beni, bu paragrafın ilk cümlesi yıktı baba. Sen mutluluğunu ararken dışarıda bir yerlerde, arkanda tımarhanelik bir kadın ve bu enkaz altında üç adam bıraktın. Bütün olanların ardından sana nasıl merhamet duyuyorum, işte bu kısma pek anlam veremiyorum. Bir insana acımak gibi belki. Yaptıkların seni de yıktı çünkü, bunu görebiliyorum.
 • Hazırım diyorum dünden
  Düşmüyorsun dilimden
  Olan olmuş zaten
  O sen olsan bari...
 • küçük hanıma öncelikle (bkz: şehadet) kavramını açıklamalıyız. Fakat ondan önce tevhidi, teslimiyeti, iman etmeyi, Allah Rasul(sav) sevgisini, dinin farzlarını, mübahlarını, mendup, mekruh ve de müstehaplarını...

  huu..
  hiç gerek yok. onun da canı sağolsun.

  seni çok çok se. be careful ok ;)
 • napıyorsun haftasonu? her kimsen artık, hadi gel seni beşiktaş çarşıdan alayım yarın. kafenin birinde oturup birbirimizi tanımak hariç her şeyi yapalım. sonra kalkıp eve gidelim. sana kalbimden geçeni vereyim. bana ruhundan bir damla akıt. aslında pratikte o iş bana düşüyor. neyse. anladın sen. her neyse. öpüyorum.
 • yorgunum.. Bir de (bkz: high on love) (*swh)

  hee bir de bugün bana görücü geldi :)) misafir Allah'ın misafiri, geri çevirmek olmaz. Bi fincan kahvelerini içtiler; biraz sohbet muhabbet; sonra sen sağ ben selamet...

  görücülere artık eskisi kadar direnmiyorum. Önceden direniyordum. Ama 4tane ablam bir de annem çok yıprattılar beni.. Çok kızdılar. Bir de evin en küçüğüyüm ya, hepsi kendilerince tiranlık yürütüyorlar bana karşı.

  hasılı kelam, artık görücü olayına eskisi kadar tepkili yaklaşmıyorum. Sadece işi ilerletmek istediklerinde edeb sınırlarına riayet ederek gereken tavrı sergiliyorum. Kazma değiller ya anlıyorlardır.

  boşver iki gözüm. Yorgunluktan gözüm yanıyor. Ne zaman yorulsam gözüm yanar benim.

  mutlu olmaya çalış. Seni çok se :)
 • kaç bana
 • Bazen okumak lazım cengiz.
  Bazen yazmak.
  Bazen sevmek lazım ahu.
  Bazen küsmek.
  Bazen bakmak lazım deniz.
  Bazen görmek.
  Bazen söylemek,
  Bazen susmak lazım.

  Verilen söze, edilen yemine.
  Dönüp birde bastığın zemine,
  Bakmak lazım. Şeyma.

  Ayrılıkların sonunun kavuşmak olduğu
  Bir vuslat dilemek
  Sahi,
  Bu kadar zor mu?
 • bebeğim çin'de internet sansürü yoksa sevindim diyebilirim
 • “Bir şeyi çok istersen olur” sözünün iki elini kavuşturup çenenin altına koyarak evrene mesaj vermek ya da gönül ehli gibi Allah’a sabah akşam yalvarmak anlamına geldiğini düşünmüyorum.

  Bir şeyi çok istemek, ona giden yolu temel ihtiyaçların arasına koymak, her adımını onunla beraber, onun uğruna atmak demektir bence. Bu inancın yolunda hırpalanmak demektir. Tutku bunu gerektirir, bunu getirir.

  Ha tüm bunlara rağmen istediğinin olmadığı olabilir ve söz kendini tamamen boşa çıkarabilir. Ama sen o çaba sayesinde istediğin şeyle öyle bir iç içe geçeceksindir ki hedefinin daha üzerinde bir oluşumu kendin yaratabileceksindir.

  İstediğinin olması onun sana sunulması değildir sanki. Belki istediğinin karşılığı yoktur ve sen o noktaya gidip onu vâr etmelisindir.

  Belki istemek, kendimizi hazırlamaktır.
  (e.t)
 • İyelik ekinin sahiplik kattığı en güzel ismi keşfettim ben sayende.
 • Sadece 1 kere hissettim o ayaklarının yerden kesilme hissini. Sadece 1 kere emin oldum sevildiğimden, sevdiğimin beni sevdiğinden. Kısa süreceğini biliyordum hayal ettiğimden. Ama tahmin ettiğimden bile kısa süreceğini ummuyordum. Saçmaladım. Büyük saçmaladım. Saçmalamamış olmayı dilerdim. Böyle olması gerektiğini biliyordum. Böyle olmalıydı. Sonsuza kadar uzak kalmalıydım. İçimdeki bu korku ancak böyle dinecekti çünkü.
 • Garnitürlü pirinç pilavı yapmak, lahanalı/brokolili pirinç pilavı yemekten daha mı zordu.
478 entry daha
/ 3