büyü

 • Uzun yıllardan bu yana almış olduğu eğitimler ve kendisinin sahip olmuş olduğu psişik yetenekler sayesinde medyum tarafından sunulan hizmetler kişilerin hayatlarında olumlu etkiler bırakmaktadır. Özellikle profesyonel olarak bu hizmeti veren medyumlar yetenek, bilgi ve tecrübesini insanların faydasına kullanmak konusunda titizlik göstermektedir.
  Büyülerin etkileri çoğu zaman insanların elde etmek istediklerini elde etmelerine fırsat sunmaktadır. Medyum Yorumlarıile hangi hoca tarafından etkili büyüler yapıldığı tespit edilebilir.


  Aşk büyüsü iyi niyetle ve hayırlı işlere vesile olmak amacıyla yapılan büyüler arasında ilk sırada yer almaktadır. Özellikle evlilik niyetli olan kişiler sık sık bu tarz büyülere başvurmaktadır. Kişinin uzman olması, kullanmış olduğu tekniğe bağlı olarak ne kadar sürede etki edeceği de değişmektedir. Uzmanlık ve tecrübe isteyen büyülerden bir diğeri ise papaz büyüsü olarak ön plana çıkmaktadır.

  Büyü Bozma
  Uzman medyumlar sadece büyülerin uygulanması konusunda değil, aynı zamanda büyü bozma alanında da kişilerin yardımına koşmaktadır. Özellikle kara büyü etkisinde olan kişiler bu sayede hem psikolojik sorunlarından hem de yaşamındaki tersliklerden kurulmaktadır. Bu amaç ile bir medyuma başvurulacağı zaman daha önceki başarılarına hızlı bir şekilde ulaşmak mümkündür.

  Tarafsız medyum yorumları ve medyum şikayetleri için tercih edebileceğiniz sitemizde başta Medyum Ali Gürses olmak üzere birçok hoca hakkında yorumları okuyabilir, siz de yorum ekleyebilirsiniz. ayrıca papaz büyüsü, kaşık büyüsü, süryani büyüsü gibi çeşitli büyü türleriyle alakalı bilgilendirici makaleler de sitemizde.
 • (bkz: harutla marut)'un hikayesinde israilloğullarına ögretilendir.

  Bu iki melek "bunu öğrenir ve uygularsanız karşılığında Allah'ın gazabına dûçar olursunuz" diye insanları baştan uyarıyormuş. Ama yine de öğrenmişler. Sonucu malumunuzdur.
 • sonuna artık kelimesi geldiği takdir de; kelimenin yöneltildiği kişiye artık büyümesi yönünde bir uyarı bulunduran kelimedir.

  ilk akla gelen anlamı ise; ben, sen, o, biz, siz, onların uydurmasıdır. yoktur.
 • Babaanne hikayelerinde sık geçen konulardandır. Bu hikayelerde büyüye en çok başvuran 'cazı' olurdu.
  Efsaneye göre cazılar* büyü yoluyla başta hayvanlar olmak üzere çeşitli canlıların kılığına girerek hedefinde olan kişiye yahut kişilere kötülük yaparlarmış. Bu büyüyü bozup cazıyı insan haline yani aslında olduğu kişiye döndürmenin tek yolu herhangi bir yerine bir çizik atmakmış. Bu çiziği yiyen cazı, eski haline dönermiş ve game over. İnanca göre cazılık yapan kişi ebedi cehennemi boylarmış.*

  (Dikkat! Aşağıdaki satırlarda geçen olayın gerçek kişi kurum ve kuruluşlarla bir ilgisi olup olmadığı bilinmemektedir. Ya da inancınıza kalmış. Her neyse. İlginiz yoksa vakit kaybetmeyin, vesselam.)

  Cazıların mekanı genelde ahırlar olurmuş. Bir kadın akşam ahırda inek sağarken yanına bir kedi geliyor* ve değişik hareketlerde bulunuyor* sonra kadın diyor ki içinden "acaba cazı olabilir mi" daha sonra kedi kaçıyor kadın kovalıyor derken kadın kedinin gözüne hamle yaparken kedinin gözü çiziliyor. Kedi kaçıyor.

  Ertesi sabah komşu kadınlardan biri bizim inek sağan ablanın evine geliyor ve bir de ne görsün aman rabbim! Komşusunun gözünde bir çizik var. Anlıyor ki komşusu cazıymış. Bu kadar. *