benzersiz deneyim hediye ve sürprizler

  • Son okuduğunuz kitap, son gittiğiniz şehir, son ıslandığınız yağmur, son attığınız adım, bu zamana kadar yaptığınız her farklı şeyin ürünü deneyimlerinizi oluşturur. Kendi doğrunuzu bulmak ve bu hayattan en tatmin edici şekilde zevk alabilmek içinde deneyimleriniz yol gösterir. Yapmanız gereken, hayatınızı olabildiğince spontane yaşamamak, cesaretinizi kaybetmeyip, gittiğiniz yollarda farklı yönler tercih edebilmektir. İş veya okul sonrası tatillerde, her zaman olduğu gibi evde oturup bilgisayar ve telefonla uğraşmak yerine farklı aktiviteler yapmayı tercih ederek, yaşamın zenginliklerini keşfedebilir, zamanın ne kadar değerli olduğunu görebilirsiniz. Bodo, oluşturduğu yepyeni deneyim hediye tarzı ile sizlere bu deneyim ve aktiviteleri sevdiklerinize de hediye edebilme şansı sunuyor. Bazen kendinizi mutlu edebilmekten daha güzel bir şey varsa o da, sevdiklerinizi mutlu etmektir. Çünkü bu hayatta sevdiklerimiz, ailemiz, akrabalarımız, dostlarımız ve yakın çevremiz olmazsa hayat pek de çekici gelmiyor. Hayatımızı güzelleştiren sevdiklerimizle olan ilişkilerimiz dir. Onlara sevgi ve minnetimizi sunmak için yaptığımız en özel şeyler ise, hediye ve sürprizler vermektir. Bodo sevdiklerinize sevginizi gösteren deneyim hediyeler ile yaşamlarına canlılık kazandırmayı amaçlıyor. bodo.com/tr/hediyeler/deneyim/


    Deneyim hediye önerileri
    Bodo, sevdiğiniz herkesin, Anne ve Babanızın, kardeşlerinizin, arkadaşlarınızın, eşinizin, çocuklarınızın, dostlarınızın, akrabalarınızın kısaca değer verdiğiniz ve hediyelerle bu değeri sağlamlaştırmak istediğiniz herkes için eşsiz fırsatlar sunuyor. Kadınlar ve erkeklerin en çok ilgilendiği alanlara ve modern yaşamın vazgeçilmez imkanlarına özel olarak hazırlanan kategoriler sizlere hediye seçiminizde de oldukça yardımcı olacak. ‘’Tatil’’, ‘’Aktivite’’, ‘’Uçuşlar’’, ‘’Su Aktiviteleri’’, ‘’Atış Deneyimi’’, ‘’Sürüş Deneyimi’’, ‘’Yeni Deneyimler’’, ‘’Tekno’’, ‘’Adrenalin’’, ‘’Romantik’’ gibi kategoriler, en çok ilginizi çekecek deneyimlerle dolu, gelin, bakalım! Erkeklerin en gözde alanlarından, ‘’Poligonda Silahla Atış’’. Bu deneyim pek çok erkeğin ilgisini çeken silahlar ve atış deneyimini güvenli bir ortamda uygularken, belirli konularda da bilgilendirilmesini sağlıyor. Arkadaşlarıyla bir araya geldiklerinde heyecanla anlatacağı bir deneyim olacak. Yine daha çok erkeklerin en çok ilgilendiği alanlardan olan, hız, adrenalin ve sürüşten oluşan bir deneyimden bahsedelim ancak farkı, bu hızı ve extreme sürüş tekniklerini nasıl kontrol edeceğini, öğreneceği bir eğitim süreci olması, ‘’Kendi Aracınız ile Extreme Sürüş Deneyimi’’. Eğlence ve heyecan dolu Bodo dünyasını hemen incelemelisiniz.

    Deneyim hediye fikirleri
    Yepyeni, capcanlı, kıpır kıpır Bodo deneyim hediye dünyası ile tarzınızı değiştirin! Kızınız, mezun oluyor ve bu onun hayatında en fazla birkaç kez yaşayabileceği bir heyecan, peki mezuniyet hediyesi düşündünüz mü? Böylesine heyecanlı ve gururlu bir günde ona en etkileyici hediyeyi elbette bodo.com sunuyor! ‘’İstanbul üzerinde Küçük Uçak Turu’’. Ona duyduğunuz takdir ve gururun en mükemmel yansıması! Peki, eşinizin doğum gününde yanında olamayacaksanız onu yalnız hissettirmeyecek, dibine kadar eğlenmesini sağlayacak bir, ‘’Kadınlar için Hamam Günü’’ deneyimine ne dersiniz? Ağabeyinizin nişanı için saat, kol düğmesi gibi hediyeler almak yerine anın tadını çıkarıp, stresini atacağı bir, ‘’Özel Yelkenli Yat Gezisi’’ sunabilirsiniz. Yaratıcı sürprizler, etkileyici deneyim hediyeler bodo’nun renkli dünyasında.