22.11.2016 tacizci öğretmen başlığının silinmesi


 • yeter arkadaşlar bıktırmayın, gidin kendinize bir blog açıp orada yapın din düşmanlığınızı! başlıkta adamın branşını yazma sebebim verdiği eğitime tam ters bir hareket yapmasının haber değeri taşıyor olmasındandı. yapılan bir iğrençliği nasıl koskoca bir dine -üstelik o din tam tersini emrediyorken- bağlarsınız?

  yeter ya. cidden yeter. biz tarafsız olmaya çalıştıkça insanların damarına basıyorsunuz. "din" kelimesini görür görmez başlığa koşup islam düşmanlığı yapmak nedir? o. çocuğunun biri din kültürü öğretmeni diye "gerçek islam böyle işte", "bu müslümanlar böyle işte", "namaz kılarak kapatamazsın işte" yazmanın manası nedir?

  bakın yaptığınız olay şu:
  + tacizci din kültürü öğretmeni
  + o halde kendisi bir müslüman
  + demek ki tüm müslümanlar tacizci

  böyle saçma bir mantık olur mu arkadaşlar?
  sözlükte onu yasakla bunu yasakla bokunu çıkartacağız bu gidişle. çünkü herkes nefretini kusuyor. kimse insan gibi tartışmıyor. haberde şerefsiz, haysiyetsiz bir insanın yaptığı taciz olayı anlatılırken siz müslümanlığın içinde pedofili olduğunu iddia edip tüm müslümanlara "bak gördün mü" ayarında şeyler söylüyorsunuz.

  sinirliyim.
  yapmayın şunu. burada kimse ne ateistlere ne müslümanlara karşı nefret söylemi yapmasın. kendisine müslüman diyen hastalıklı sapık o. çocuklarını örnek gösterip tüm müslümanları sapık ilan edemezsiniz.