yemekteyiz

 • saçma bir yemek programıydı. inşallah bir daha başlamaz
 • Çeyizlerin vazgeçilmez parçası olan 84 parça * yemek takımlarının gün yüzüne çıktığı program.
 • bu haftaki bölümleri savaş sayesinde oldukça neşeli geçen program. yemeklerin kalitesini zerre umursamayıp ne bulduysa yedi. ukalalık taslayanları da yerin dibine soktu. tam benim kafadasın savaş, bul beni yiğidim.
 • O yemekler hep israf oluyor. Yenmeyecek kadar mı kötü yapılmışlar lan!

  (bkz: ulan)
 • (bkz: #80091) hocam mümkünse bir daha duayı tersten edelim.

  vıcık vıcık yapmacıklık kokan ve insan türünün sosyal habitatını çok güzel özetleyen bir program. vahşi insan yaşamına alışmak, çakallara yem olmak istemeyen herkesin izlemesini tavsiye ederim.
 • annem sayesinde birkaç kere izlediğim ardından ise anne ya bu saçmalığı mı izleyeceğiz diyerek kapattırdığım program. insanların hak yeme konusunda yarıştığını düşünüyorum. on üzerinden iki verildiğini görünce herhalde taş koydu önlerine diye düşünüp anneme sorup öyle olmadığı yanıtını aldığımdan beri bu kanıdayım.
 • (bkz: yenmekteyiz)
 • bir kaç defa izlemeye maruz bırakıldım. programın kısa özeti aynen şu şekilde. "yemekler harika olmuş tuzu tam yerinde. avokadolu salatana bayıldım. içme suyunu gıda boyasıyla renklendirmekte ne iyi etmişsin. canım benim. puanım 2." izninizle şuraya kocaman bir neden bırakiyorum..
 • ben bu programda yarışmacıların evlerine değinmek istiyorum. arkadaş bu insanlar istanbul'un göbeğinde bu sitelerde, bu evlerde nasıl oturuyorlar. yarışmacıların evlerinin içi televizyonlarda gördüğümüz sanatçıların, ünlülerin evleri gibi. beni sakın yanlış anlamayın, kıskanmıyorum, allah daha çok versin. anlamak istediğim bu insanlar ne iş yapıyorlar, bu paraları nasıl kazanıyorlar, herkesin evinde boyum kadar genişliğinde smart tv var. ben bile smart tv alabilmek için 2 ay para biriktirdim, 2 ay'da kurudum bittim. çok değil bundan 10 sene önce böyle evlerde kimse oturmuyordu, anca magazin programlarında, ünlülerin evlerini gösterirlerdi bizlerde izlerdik, şimdi herkesin evi ünlülerin evlerini geçti, insan hayret ediyor. yine yemekteyiz yarışmacıların evlerine dönecek olursak, yatak odası, oturma odası, takımlarına değinmek bile istemiyorum. kimi yarışmacıların evleri, tam bir facebook'daki yeni gelin evleri sayfası gibi, mide bulandırıcı. uzun lafın kısası, allah insanlarımıza akıl fikir, özellikle sade bir yaşam versin.
 • televizyon dünyasında yapılmış "en gereksiz yarışmalar" kategorisinde zirveyi açık ara alacak olan yarışma programı.

  kısmetse olur, bbg bile daha gerekliydi, bir amaçları vardı bari (saçma da olsa)
  bunun amacı bile yok.
  haa pardon var,
  yemeğin tadına bakmadan yemek yapanı yerin dibine sokmak.
  yaaa bir bitin, bir tükenin.
  ama azalarak değil, böyle birden bire.
 • bir ara yemek konseptinden çıkıp programın son dakiklarında çalgı çengi ile göbek atma şovuna dönen, yazık dedirten programlardan birisi. artık bitti rahatız.